آخرین بروزرسانی یکشنبه 21 مهر 1398

۱۴ هزار واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی برای تولید و عرضه مسکن در فولادشهر ساخته می شود .

۱۴ هزار واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی برای تولید و عرضه مسکن در فولادشهر ساخته می شود .
 
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدیدفولادشهر ، حمیدرضا شیروانی گفت : به منظور کنترل شرایط حاکم بر بازار مسکن و صاحب‌خانه شدن آحاد مردم شریف ، طرحی با عنوان اقدام ملی برای تولید وعرضه مسکن از سوی دولت تدوین و ابلاغ شده است  که در این طرح ۴۰۰ هزار واحدمسکونی در کشور ساخته میشود , ۱۰۰ هزار واحد توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و ۱۰۰ هزار واحد توسط شرکت بازآفرینی شهری و همچنین ۲۰۰ هزار واحد مسکونی توسط شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید کشور احداث و به بهره برداری میرسد.
 
در این اقدام ملی ، سهم شهر جدید فولادشهر ، احداث ۱۴ هزار واحد مسکونی با رویکرد مشارکت دولت با انبوه ساز به شیوه زمین و پروانه از دولت و آورده ریالی و سرمایه تا مرحله ساخت توسط انبوه ساز خواهد بود .
 
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید فولادشهر در رابطه با شیوه واگذاری این واحدها به مردم افزود: پس از تکمیل نهایی و تحویل به دولت انجام فرایند اداری به صورت نقدواقساط بلندمدت از طریق فراخوان عمومی توسط شرکت عمران شهر جدید فولادشهر صورت می پذیرد.
 
حمیدرضا شیروانی در ادامه از کلیه سرمایه‌گذاران و انبوه‌سازان واجد شرایط در حوزه مسکن دعوت نمود تا در این طرح ملی تولید و عرضه مسکن مشارکت و همکاری نمایند.
 
 
 
   1398/3/27 08:30    تعداد بازدید :  479

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 479
7/10 (تعداد آرا 3 نفر )