آخرین بروزرسانی چهارشنبه 23 اسفند 1396
بهره برداری از 50 میلیارد تومان پروژه عمرانی به زودی در فولادشهر

مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید فولادشهر خبر داد:

مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید فولادشهر خبر داد:

بهره برداری از 50 میلیارد تومان پروژه عمرانی به زودی در فولادشهر

مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید فولادشهر از افتتاح  بیش از 50 میلیارد تومان پروژه عمرانی در فولادشهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید فولادشهر ، به منظور پیگیری هرچه بهتر افتتاح پروژه های شرکت عمران شهرجدید فولادشهر، با حکم مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید فولادشهر آرش صیادی عضو هیئت مدیره شرکت عمران بعنوان رییس ستاد و مهرداد گلزاری مسئول روابط عمومی شرکت عمران بعنوان دبیر این ستاد معرفی شدند.
حمید رضا شیروانی در نشست ستاد افتتاحیه پروژه های شرکت عمران با اعلام این خبر تصریح کرد:در آیینی که به همین منظور  با حضور مسوولان کشوری و استانی برگزار خواهد شد سه باب مدرسه، دو زمین ورزشی روباز، یک مسجد،یک پایگاه بسیج و 484 واحد  مسکن مهر به بهره برداری می رسد.
وی اعتبار ریالی پروژه های مذکور را بدون احتساب واحدهای مسکن مهر بالغ بر 56 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود:مدرسه مهر دانش در محله فرهنگ 5، مدرسه نام آوران در محله فرهنگ 6 و مدرسه ولایت در شرق مرکز برزن فرهنگ و دو زمین ورزشی رو باز در محلات ایثار یک و دو و همچنین یک باب مسجد و یک باب پایگاه بسیج در محله استاد شهریار (ب7 )به بهره برداری می رسد.
وی همچنین از کلنگ اجرای شبکه روشنایی کل مسکن مهر فولادشهر با اعتباری بالغ بر 35 میلیارد ریال که شامل محلات ایثار و فرهنگ می باشد خبر داد و خاطرنشان کرد: اجرای این پروژه یک اقدام اساسی و زیربنایی در مسکن مهر محسوب می شود که مشکل تاریکی این مناطق را برای همیشه حل خواهد کرد.
مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید فولادشهر ادامه داد: شرکت عمران با اجرای این پروژها بیش از 11 هزار و 600 متر مساحت در عرصه و بالغ بر چهار هزار متر اعیان کار عمرانی و ساخت و ساز انجام داده است که به مردم شریف این محلات تقدیم می شود.
شیروانی تصریح کرد: باقیمانده مسکن مهر که هنوز به بهره برداری نرسیده است  1450 واحد است  که از این تعداد 484 واحد مسکن مهر آماده افتتاح در برزن سوم و محلات فرهنگ یک و دو و ایثار یک و دو می باشند و 966 واحد باقیمانده نیز تا شش ماهه اول سال آینده به بهره برداری خواهند رسید.
وی یادآور شد: ما در گذشته در تامین مالی برای اجرایی کردن عملیات احداث پروژه های خود دچار مشکل بودیم که این مساله تاثیر چشم گیری در سرعت عمل عملیات ایجاد کرده بود اما با اتخاذ تدابیر هوشمندانه و بهره گیری از شعار راهبردی مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال ، اجازه ندادیم حتی یک پروژه عمرانی در فولادشهر توقف داشته باشد.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید فولادشهر با اشاره به اینکه فعالیت‌های عمرانی پروسهٔ زمان بر است افزود: این روند شامل تامین اعتبار تکمیل مدارک آگهی مناقصه و فراخوان است که سختی های را در کار ایجاد می کند اما با رویه ای که در شرکت عمران  تعریف شد کارها بر وفق مراد است.وی افزود: در این راستا با افزایش سرعت تهیه اسناد قرارداد و شروع پروژه ها و ارتقاء کیفی و نظارت فنی سرعت  بهره برداری از آنها  را افزایش دادیم که به لطف خدا در آینده ای نزدیک شاهد افتتاح چندین پروژه آموزشی ، مذهبی ، ورزشی ، خدماتی در محلات ایثار ، فرهنگ و هویزه در شهر جدید فولادشهر خواهیم بود.
مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید فولادشهر ادامه داد: در شرایط فعلی، این شرکت با سرلوحه قراردادن اقتصاد مقاومتی علی رغم رکود موجود اقتصادی در کشور ، پروژه های خود را به صورت فعال نگه داشته است و در نظر داریم  یک آیین افتتاح در خور و شان فولادشهر با حضور مقامات کشوری و استانی برگزار کنیم
شیروانی خاطرنشان کرد: به همین منظور نیاز به هماهنگی درون و برون سازمانی در قالب یک ستاد افتتاحیه  با دستور کار بهره برداری از پروژه های قابل افتتاح احساس شد تا در این ستاد همه امور از هر حیث مورد بررسی قرار بگیرد و نواقص پروژه ها  برطرف و فضا را برای یک مراسم باشکوه با حضور مسولین  مهیا نماییم.
وی ادامه داد: این اقدامات آغازی است بر تکمیل و بهره برداری از پروژه های متعدد عمرانی در فولادشهر که در زمان خود اطلاع رسانی خواهند شد .
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید فولادشهر همچنین در این ستاد تاکید کرد: باید برای مردم شریف اثبات کنیم برای اعتلای سطح رفاه آنان در تلاش هستیم و خدمت به آنان را برای خود افتخار و ارزش محسوب می کنیم.
   1396/12/9 10:26    تعداد بازدید :  134

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 134
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )